Dillenburgstraat 53
5652 AM Eindhoven
T 040 293 12 68
info@denb-communicatie.nl
Het Team van D&B Communicatie geeft vorm aan (uw) idee├źn, zorgt voor een perfecte technische uitwerking en begeleidt het productieproces. Vanaf briefing en aanlevering kopij tot en met dtp/opmaak, correcties en (kleur)proeven. Met als eindresultaat, cPdf-bestanden die een optimale en voorspelbare productie waarborgen. Of het nou een advertentie betreft, een magazine of volledige huisstijl.


Brigitte van Vrede brigitte@denb-communicatie.nl
Danielle Driessen danielle@denb-communicatie.nl
Ivy Gommers ivy@denb-communicatie.nl
Arjan Jonker arjan@denb-communicatie.nl
Jos Peters jos@denb-communicatie.nl
Jaantje van den Biggelaar jaantje@denb-communicatie.nl